Sylwester w Beskidzie Małym, Niskim, Wyspowym, Śląskim

Chcesz spędzić Sylwestra w malowniczej okolicy? Wynajmij jak najszybciej wolne kwatery w górach – w Beskidach! Beskidy to naprawdę niezwykle piękna grupa pasm górskich, która należy do Karpat. Wiele osób chce przywitać Nowy Rok właśnie tutaj. Dlaczego? To bardzo proste. Trudno bowiem o inne miejsce, które dostarczy tak wielu niezapomnianych wrażeń, emocji i wspomnień, które zostaną w nas na zawsze. Tym bardziej, że jest to taki region, który nadal się rozwija. Nie brakuje bardzo atrakcyjnych punktów oferty turystyczne. Dla niektórych główną atrakcją są piękne widoki i świeże powietrze. Dla innych głównym punktem są doskonale przygotowane, zadbane stoki czy karczmy, gdzie można doskonale się bawić ,tym bardziej w najbardziej wyjątkową noc w roku – Noc Sylwestrową!

Najczęściej odwiedzana partia Beskidów to Beskid Sądecki, Beskid Śląski, Beskid Niski czy Beskid Żywiecki. Co może przemawiać za bieszczadzkimi terenami? W przeciwieństwie do regionów Tatr i najbardziej popularnego Zakopanego, w Beskidach nie natkniemy się na duże tłumy turystów. W pewnych momentach zbyt dużo osób może być bardzo męczące. Nie wszyscy to lubią. Jeżeli nie należy nam na tłumach (a na pewno nie) to weźmy pod uwagę to aby jednak udać się w Beskidy. Na pewno będziemy zachwyceni tym regionem!

Co szczególnie może nam się spodobać? Najbardziej kultowe beskidzkie miejsca, takie jak Czarny Potok, Babia Góra czy Jaworzyna Krynicka znajdująca się w Beskidzie Sądeckim. Warto zobaczyć także Stary Dom Zdrojowy w Wysokiej (okolice Beskidu Niskiego). Noc Sylwestrowa w takich miejscach może być naprawdę wyjątkowa. Możemy liczyć na mnóstwo bardzo atrakcyjnych rozrywek. Co powiecie na sylwestrowy kulig? Ognisko z pieczonymi kiełbaskami? A może po prostu – jazda na nartach z pochodniami? Każdy znajdzie coś dla siebie. Sylwester w górach z całą pewnością będzie Sylwestrem niezapomnianym.  Warto pozwolić sobie na chwilę oddechu i aktywnej rozrywki. Dzięki temu na pewno uda się odstresować!


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 16983 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xsv/public_html/kwo.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/sylwester-w-beskidzie-malym-niskim-wyspowym-slaskim/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/xsv/public_html/kwo.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/xsv/public_html/kwo.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/xsv/public_html/kwo.pl/wp-includes/functions.php(3729): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/xsv/public_html/kwo.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/xsv/public_html/kwo.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/xsv/public_html/kwo.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/xsv/public_html/kwo.pl/wp-includes/load.php(67 in /home/xsv/public_html/kwo.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435