Sylwester w Krynicy, Piwnicznej, Muszynie

Beskid Sądecki to pasmo górskie, które znajduje się w Karpatach Zachodnich. Najwyższym szczytem tej części Beskidów jest Radziejowa. Oczywiście, największą atrakcją Beskidu Sądeckiego dla wszystkich turystów jest Jaworzyna Krynicka oraz Czarny Potok. W tych rejonach znajdziemy najwięcej odwiedzających . Zwłaszcza w tak wyjątkowym czasie jak noc sylwestrowa. Witałeś kiedyś Nowy Rok w Krynicy, Piwnicznej albo w Muszynie? Jeżeli nie, to koniecznie pomyśl o tym, aby się tam udać w tę wyjątkową noc. Będziesz zachwycony i na pewno zabierzesz ze sobą mnóstwo wspomnień. I kto wie, może szybko będziesz chciał tutaj wrócić, niekoniecznie dopiero na następnego Sylwestra.

W regionie Beskidu Sądeckiego dostępne są liczne bacówki, schroniska, pensjonaty, hotele, domy wypoczynkowe itd. To właśnie w tych miejscach możesz spędzić góralskiego Sylwestra. Tak jak Sylwester w Beskidzie Żywieckim, tak i Sylwester w Beskidzie Śląskim to okres od 27 grudnia do 2 stycznia. Na jakie rozrywki możesz liczyć? Na pewno możesz wybrać się na biesiadę w karczmie. Odbywają się tutaj występy kapel regionalnych, wieczory taneczne itd. W trakcie takich imprez uczestnicy często zabierani są na kulig oraz na duże ognisko z tradycyjnym pieczeniem kiełbasek. Osoby preferujące bardziej wysublimowane formy rozrywki mogą spędzić Sylwestra na balu z uroczystą kolacją w hotelu czy na dyskotece noworocznej.  Oczywiście, nie brakuje tez atrakcji dla dzieci. Zimowe animacje, kuligi, spacery po okolic z leśniczymi – takie atrakcje zapewniają przede wszystkim beskidzkie hotele.

Krynica, Muszyna, Piwniczna to piękne miejscowości, dzięki którym witanie Nowego Roku nabierze wyjątkowego wyrazu. Niekoniecznie musisz wszystko planować. Najważniejsze to zarezerwować nocleg (jak najszybciej, bo wolne kwatery kończą się bardzo szybko) i potem dać ponieść się górskiej atmosferze. Spacery, posiadówy w knajpie i oddychanie świeżym górskim powietrzem. Czy można wyobrazić sobie coś piękniejszego w sylwestrową noc?


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 16813 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xsv/public_html/kwo.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/sylwester-w-krynicy-piwnicznej-muszynie/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/xsv/public_html/kwo.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/xsv/public_html/kwo.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/xsv/public_html/kwo.pl/wp-includes/functions.php(3729): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/xsv/public_html/kwo.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/xsv/public_html/kwo.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/xsv/public_html/kwo.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/xsv/public_html/kwo.pl/wp-includes/load.php(679): do_actio in /home/xsv/public_html/kwo.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435